LIVE RIGA : LIVE RīGA

LIVE RIGA : Look Riga, Work Riga, Feel Riga, Stay Riga

Uzņēmēji aicināti uz tikšanos


Ceturtdien, 26. novembrī plkst. 16 Amatu ielā 4 Rīgas domes Pilsētas attīstības departaments aicina uz tikšanos uzņēmējus, kuri ir ieinteresēti piedalīties starptautiskā nekustamo īpašumu izstādē „MIPIM 2010”, kā arī sadarboties Rīgas pilsētas reprezentācijas sagatavošanā.

Tikšanās laikā paredzēts apspriest organizatoriskos jautājumus, kas saistīti ar gatavošanos izstādei. Viens no lielākajiem pasaules nekustamo īpašumu gadatirgiem notiks Kannās 2010. gadā no 16. līdz 19. martam.
MIPIM tiek uzskatīta par autoritatīvāko un reprezentablāko investīciju forumu pasaulē. Svarīgais notikums nekustamo īpašumu, arhitektūras un būvniecības jomā uz četrām dienām pulcinās nopietnākos pasaules nekustamo īpašumu tirgus dalībniekus – sākot no teritoriju attīstības koncepciju izstrādātājiem līdz pat investoriem un projektu lietotājiem. 2009. gadā izstādē piedalījās vairāk kā 17 000 pasaules nekustamo īpašumu tirgus dalībnieki no vairāk nekā 80 valstīm, tai skaitā 3 575 investori un 418 pašvaldību pārstāvji, kā arī baņķieri, būvnieki, arhitekti u.c.
Vairāk informācijas par Rīgas pilsētas dalību iepriekšējā nekustamo īpašumu izstādē „MIPIM 2009” skatīt http://www.rdpad.lv/Invest_in_Riga/ Interesenti aicināti iepriekš pieteikt savu dalību 26. novembra pasākumā pie Rīgas domes Pilsētas attīstības departamenta direktora palīga Arta Puriņa pa e-pastu: artis.purins@riga.lv .

Informācija pārpubliceta no http://www.riga.lv

Informāciju sagatavoja Marija Ābeltiņa, Rīgas domes Pilsētas attīstības departamenta Sabiedrisko attiecību vadītāja, tālr. 6 7012916, 2 9231856

Advertisements

Filed under: Jaunumi,

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

Twitter Updates

Populārākie klikšķi

  • Neviens

Top Rated

Flickr Photos

LIVE RIGA

LIVE RIGA LIVE RIGA LIVE RĪGA

RSS Nezināma barotne

  • An error has occurred; the feed is probably down. Try again later.
%d bloggers like this: