LIVE RIGA : LIVE RīGA

LIVE RIGA : Look Riga, Work Riga, Feel Riga, Stay Riga

Ikviens ir aicināts uz Jaunā gada sagaidīšanas svētkiem Rīgas pilsētvidē


Rīgas dome aicina rīdziniekus un Rīgas viesus sagaidīt Jauno 2010. gadu pilsētas centrā.

Domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs: „Aicinu rīdziniekus un Rīgas viesus izmantot iespēju un apmeklēt pašvaldības sarūpētos svētku pasākumus, iegriezties Ziemas dārzā Vērmanes parkā, pastaigāt pa centra bulvāriem un vienkārši izbaudīt izgaismoto pilsētu. Svarīgi, lai visiem vecais gads beidzas un jaunais sākas ar patīkamām sajūtām. Ceru, ka iespēja sabiedriskajā transportā braukt bez maksas, pasažieriem būs jauka dāvana, kas ļaus kaut uz brīdi aizmirst ikdienas rūpes un vairos svētku sajūtu.”

31. decembrī ikvienam būs iespēja piedalīties un apmeklēt dažāda veida svētku pasākumus:
– gadumijas pasākumu Bastejkalnā no plkst. 23:00 līdz plkst. 1:00, ar Jaungada uguņošanu pusnaktī, kuru veidos uzņēmums “Rīgas pirotehnika”, kas ir “Rīgas svētku 2009 Uguņotāju sacensību” 2. vietas ieguvējs.
– gaismas izrādi uz Latvijas Nacionālās operas ēkas, kura pēc režisora ieceres pārtapusi par neparastu grafisku vidi, kurā atdzīvojas gan ēka, gan autoru radītie tēli. Līdz plkst. 01.00 naktī būs skatāma muzikāla pasaka „Ziemas piedzīvojums”, kas ir stāsts par Ziemassvētku vecīša, meitenītes un puisēna piedzīvojumiem gaidot Jauno gadu.
-Jaungada nakts tirdziņu, kurš Vecgada vakarā līdz pat diviem naktī Doma laukumā turpinās darboties, piedāvājot karstvīnu un gardas uzkodas, bet no plkst. 22.00 līdz plkst. 23.30 uzstāsies grupa „Labvēlīgais Tips” ar īpašu šim vakaram veltītu Jaunā gada sagaidīšanas programmu.
– izgaismoto un ar mūziku pieskandināto LMT Ziemas dārzu, kas Vērmanes dārzā darbosies līdz plkst. 23.00, kā arī, pastaigājoties pa Rīgas un Vecrīgas ieliņām Jaunā gada naktī, izbaudīt svētku noskaņās izgaismoto pilsētu.
– slidotavu pie Rātsnama, kas Vecgada vakarā strādās līdz plkst. 22.00 un  slēpošanas trasi Uzvaras parkā, kas darbosies līdz diviem naktī.
Sīkāku informāciju par svētku pasākumiem var atrast interneta vietnē  www.rdkd.lv .

Kā jau iepriekš ziņots, Vecgada pēdējā dienā 31.decembrī un Jaungada pirmajā dienā 1.janvārī Rīgas pašvaldības sabiedrisko transportu visi varēs izmantot bez maksas, turklāt „Rīgas satiksme” organizēs papildreisus, lai mājās varētu nokļūt arī vēlāki pasažieri.
RPSIA „Rīgas satiksme” informē, ka 31.decembrī (sākot ar kustības atklāšanas brīdi ap plkst. 5.00) un 1.janvārī (līdz pēdējā reisa beigām ap 2.janvāra plkst. 1.00) pasažieri „Rīgas satiksmes” apkalpoto sabiedrisko transportu (autobuss, trolejbuss, tramvajs) varēs izmantot bez maksas, brauciena reģistrācija netiks pieņemta.
Jaungada naktī pasažieriem būs iespēja nokļūt praktiski ikvienā pilsētas mikrorajonā. Tramvaji (2., 4., 5., 6., 7., 10. un 11. maršrutā), trolejbusi (9., 14., 15., 17., 18., 22. un 27. maršrutā) un autobusi (1., 3., 11., 18., 24., 25., 37., 40., 50., 51., 53., kā arī [12.,23.,26.] – kā vienots maršruts) kursēs ar pusstundas intervālu.
Kustības grafiku konkrētos maršrutos iespējams uzzināt pieturvietās, RPSIA „Rīgas satiksme” mājas lapā internetā:www.rigassatiksme.lv vai zvanot uz tālruņiem 80001919 vai 1188.

Informāciju sagatavoja http://www.riga.lv

Advertisements

Filed under: Jaunumi, , ,

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

Twitter Updates

Populārākie klikšķi

  • Neviens

Top Rated

Flickr Photos

LIVE RIGA

LIVE RIGA LIVE RIGA LIVE RĪGA

RSS Nezināma barotne

  • An error has occurred; the feed is probably down. Try again later.
%d bloggers like this: